Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
list icon
list icon

PaAS MK2

PaAS MK2

PaAS MK2

AMPLIFICATION SYSTEM

PaAS MK2: 16 890.00 CZK / 669.00 €


Kúpiť

PaAS MK2

Ozvučenie

Ozvučovací systém PaAS MK2

Voliteľný zosilňovací systém PaAS MK2 poskytuje výkonný, veľmi verný zvuk a možno ho pripojiť bez káblov k vlajkovému aranžéru Pa5X prostredníctvom systému Smart Connect. Dá sa použiť aj s predchádzajúcimi modelmi, ako sú Pa4X, Pa3X alebo Pa3XLe.

*Výkon reproduktorov závisí od modelu, ku ktorému je systém pripojený. Najvyšší výkon a najčistejší zvuk získate, keď je PaAS MK2 pripojený k niektorému z modelov Pa5X.

Prispôsobte si nastavenia pre každé hranie

V Pa5X si môžete vybrať rôzne masteringové presety Waves MaxxAudio® pre zvukové výstupy a slúchadlá, alebo samotný reproduktorový systém PaAS MK2. Každý zo samostatných presetov Waves obsahuje nastavenia pre 7-pásmový plne parametrický ekvalizér a pre MaxxAudio® Suite. Nastavenia môžu byť rôzne pre každý z výstupov, linkový výstup alebo reproduktorový systém.

To je skvelé na použitie PaAS MK2 ako nezávislého monitorovacieho systému na pódiu alebo doma. Výstupnú úroveň, ekvalizér a hodnoty MaxxAudio® môžete nastaviť pre PaAS MK2, zatiaľ čo hlavné výstupy a slúchadlá používajú iný preset. To je ideálne na nastavenie úrovne a zvuku blízkeho posluchu oddelene od pódiového zosilňovacieho systému.

1. AUDIO VÝSTUP/SLÚCHADLÁ:
Tento preset ovplyvňuje pripojenie AUDIO OUT a HEADPHONES, ak nie je nainštalovaný PaAS (MK1 alebo MK2.

2. OZVUČOVACÍ SYSTÉM:
Tento ovplyvňuje Pa AMPLIFICATION SYSTEM PaAS (MK1 alebo MK2), keď je pripojený a povolený.

Upravte si a formujte svoj zvuk

Plne parametrický ekvalizér a skvelé [výkonné] nástroje Waves MaxxAudio® vám pomôžu vylepšiť presety pre každú miestnosť a každé posluchové prostredie, kde budete hrať. Špeciálnu krivku ekvalizéra pre vaše domáce alebo pódiové prostredie si môžete uložiť ako vlastný užívateľský preset. Dá sa potom vyvolať vždy, keď budete chcieť. Je to neuveriteľne flexibilný systém, ktorý umožňuje prispôsobiť reproduktory prostrediu, v ktorom hráte.

7-pásmový plne parametrický ekvalizér

Štyri ďalšie nástroje Waves MaxxAudio® pre väčší výkon a finálne doladenie